Kuidas sooritada ost?

Teie mugavuse huvides oleme teinud meie internetipoe liidese maksimaalselt arusaadavaks isegi algaja kasutaja jaoks. Kui te olete juba varem sooritanud oste mistahes teistes e-poodides, siis ei valmista teile ka raskusi soetada midagi Brunstyle kaudu. Kui aga ostmine interneti kaudu on teie jaoks midagi uut, siis järgige seda lihtsat skeemi:

1) Tutvuge internetipoe valikuga, vaadates põhilisi kategooriaid ja alamkategooriaid peamise ülemise menüü ja väljailmuvate menüüde abil.

2) Sisemistel toodetega lehekülgedel näete te vasakul asetsevat otsingufiltrite süsteemi. Valides teatud parameetrid, saate kitsendada otsingut, määrates teile huvipakkuva kauba kriteeriumid.

3) Klikkides kindlale tootele, satute selle toote detailse kirjelduse ja piltidega leheküljele. Paremal asetseval paneelil näete toote parameetreid. Juhul, kui antud mudeli jaoks on saadaval ka teised parameetrid (värv, suurus jms), siis saate valida toote vastavalt oma soovidele. Samuti saate siin määrata toote arvu enne selle lisamist ostukorvi.

4) Vajutades rohelist nuppu „Lisada ostukorvi” suundub kaup teie virtuaalsesse ostukorvi. Nüüd saate jätkata ostude sooritamist või vormistada tellimuse.

5) Ostu sooritamiseks ja tellimuse vormistamiseks peate sisenema oma virtuaalsesse ostukorvi, mida saate teha veebilehe üleval paremal pool asuva nupu abil.

6) Ostukorvi sees saate üle vaadata lisatud toodete loetelu ning vajadusel eemaldada soovimatu kauba või muuta valitud toote arvu. Siin saate valida ka kauba kohaletoimetamise viisi (üksikasjalikumalt kauba kohaletoimetamise kohta).

7) Juhul kui te olete registreeritud kasutaja, siis peate sisestama oma kasutajanime ja parooli selleks ettenähtud tellimuse kirjelduse all asuvasse lahtrisse. Siin saate läbida ka kiire registreerimisprotsessi. Samuti on teile kättesaadav funktsioon, mis võimaldab tellida registreerimiseta.

8) Märkige kindlasti täpne kauba kohaletoimetamise aadress ja oma isiklikud andmed, täitke tähelepanelikult kõik nõutud väljad.

9) Valige teile sobiv maksmisviis. Hetkel on võimalik tasuda internetipankade linkide ja rahvusvahelise maksesüsteemi PayPal abil, samuti ka arve alusel. 

10) Tellimuse töötlemise ja kauba kohaletoimetamise protsess algab kohe peale seda, kui oleme saanud kinnituse makse tasumise kohta. Kõige kiiremini toimub see tasudes pangalingiga, makstes aga arve alusel või PayPal süsteemi kaudu, nõuab see täiendavat aega.

11) Teie kaup toimetatakse teie poolt märgitud aadressile lähtudes kullerfirma poolt kehtestatud tähtaegadele. 

Juhul, kui teil on jäänud küsimusi ostu sooritamise kohta meie poes, palume teil konsultatsiooni saamiseks pöörduda meie töötajate poole.