Maksime ja kohaletoimetamine

Meie lugupeetud klientide mugavuse huvides oleme ette näinud meie veebilehelt tellitud toodete eest maksmiseks mitu võimalust:

- Pangalink. Te saate tellimuse eest tasuda teile juba harjumuspärasel ja mugaval viisil oma internetipanga kaudu. 
- PayPal -  rahvusvaheline ja usaldusväärne maksesüsteem, mis nõuab konto olemasolu süsteemis.
- Tasumine arve alusel. Märkige oma rekvisiidid ja kontaktandmed, misjärel saate automaatselt genereeritud arve, mille võite tasuda teile sobival viisil.

       


Midagi jäi maksmise osas arusaamatuks? Küsige meie konsultantidelt! 

Brunstyle teeb koostööd usaldusväärsete ja ajaga kontrollitud kullerteenuseid osutavate firmadega. Hetkel on teil kauba kättesaamiseks mitu võimalust:

- Itella Smartpost – usaldusväärne kullerteenus üle Eesti asuvate iseteeninduslike pakiautomaatidega.
- Post24 – kiire ja kontrollitud teenus, mis omab samuti pakiautomaate praktiliselt kõikides Eesti linnades.
- DPD – suure nimega ja soliidse kogemusega kullerteenus. 

       


Pöörame teile tähelepanu selle, et tellimuse töötlemise ja kauba kohaletoimetamise protsess algab kohe peale seda, kui oleme saanud kinnituse makse tasumise kohta. Kõige kiiremini toimub see tasudes pangalingiga, makstes aga arve alusel või PayPal süsteemi kaudu, nõuab see täiendavat aega. Teie kaup toimetatakse teie poolt märgitud aadressile lähtudes kullerfirma poolt kehtestatud tähtaegadele (kuni 3 päeva Tallinnas, kuni 7 päeva Eestis ja kuni 14 päeva Euroopa linnades). Samuti pöörame teie tähelepanu sellele, et kauba hind ei sisalda kohaletoimetamistasu ja varieerub sõltuvalt sellest, mis kohaletoimetamisviis on valitud (samuti sõltub see valitud pakendist). 

Juhul kui teil tekkisid teie kauba kohaletoimetamise osas probleemid või kui te soovite täiendavaid selgitusi, siis vastame meeleldi teie küsimustele. Helistage meile või saatke kiri meie elektronpostile.